Genel Bilgiler

Kongremiz yeni doçentlik kriterlerini karşılamaktadır.

Kongrenin Adı:
2. Uluslararası Gülhane Anne Sütü ve Emzirme Kongresi

Kongrenin Dili:
Kongrenin resmi dili Türkçe ´dir.

Organizasyon Sekretaryası Hizmet Saatleri:
Kongre süresince Kayıt&Konaklama ve Stand Alanı&Fuaye için 08.00 – 18.00 arasında danışma hizmeti verilecektir.

Davet Mektubu:
Kayıt işlemlerini tamamlamış olan kongre katılımcılarına, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamamaktadır.

Yaka Kartları:
Kongre merkezi ve kongreye ilişkin genel alanlarda yaka kartı kontrolleri yapılacaktır. Tüm katılımcıların yaka kartı takmaları toplantıların sağlıklı yürümesi ve güvenliği açısından gereklidir.

Katılım Sertifikası:
Kongreye kayıtlı tüm katılımcılar kongre sonrasında kongre web sayfasından mail adresleriyle birlikte e-Sertifikalarını alabilecekler.

Bildiri Gönderimi:
Tüm bildiriler Online Bildiri Modülü ile toplanacaktır. Mail yoluyla özet kabul edilmeyecektir. Özetler gönderildiği şekilde basılacağı için yazım hatalarına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Organizasyon Sekretaryası:
S.B.Ü. Gülhane Sağlık Bilimleri Fakültesi Ebelik Bölümü, 4team Kongre&Organizasyon´u 2. Uluslararası Gülhane Anne Sütü ve Emzirme Kongresi resmi organizasyon firması olarak yetkilendirilmiştir.

Önemli Tarihler:

  • Bildiri gönderim son tarihi: 1 Eylül 2024
  • Erken kayıt tarihleri: 24 Mayıs - 24 Haziran 2024
  • Geç kayıt tarihleri: 25 Haziran - 6 Ekim 2024

Kayıt, konaklama, sponsorluk ve transfer talepleriniz için 4team Kongre&Organizasyon ile gulhaneemzirmekongresi@4team.com.tr irtibata geçebilirsiniz.

67 gün 10 saat 7 dakika